Apple iPhone 8

Не встиг весь світ ойкнути після презентації смартфона Apple iPhone 8 чергового, восьмого, покоління від послідовників Стіва Джобса, дивуючись винаходів розробників всесвітньо відомої компанії, як жадані апарати повинні з’явитися на прилавках реальних торгових точок і віртуальних інтернет-магазинів. Сьогодні передзамовлення на смартфон відкритий на нашому сайті https://zavadnoy.ru.

думки експертів

Уже не раз спостерігалася стійка тенденція: як тільки відгримлять фанфари пишних презентацій, численні експерти, які роблять огляди виведених на ринок гаджетів, починають ділитися своїми оцінками продукту. Так сталося і з новинкою. Іноземні видання, що спеціалізуються на аналізі численних існуючих на ринку гаджетів, почали видавати на гора рецензії. The Verge, TechCrunch, Engadget і багато інших змогли оцінити всі переваги цієї новинки. Вони помітили, що вражені динаміками, вбудованими в смартфон, — вони звучать на чверть голосніше. Якщо слухати музику, записану в високій якості, можна почути поділ потоків звуку, що виглядає і відчувається зовсім неймовірно.

На особливу увагу заслуговують функції, властиві камері. Такої думки дотримуються не всі фахівці — багато хто з них вважають, що якщо купити новинку від легендарної компанії, то нічого принципово дивного побачити буде складно. Хоча автор, який опублікував свою рецензію в журналі CNET, заявив, що в умовах поганого освітлення фото виглядають набагато краще, швидкість затвора збільшена, поліпшена фокусування.

Відмінні особливості

Що ж такого неординарного можна знайти в новому смартфоні, що претендує на звання легендарного? Перелічимо основні характеристики

Панелі зі скла, посилені рамки, олеофобним покриття

Перший раз компанія зважилася на унікальний експеримент — сьогодні обидві панелі виготовлені зі скла. Це спеціальне особливо міцне скло, захисні властивості у якого набагато краще, ніж у попередніх моделей. Слід зазначити наявність сталевої основи і посиленою рамки. Ця захисна рамка виконана з алюмінію серії 7000, який до цього знайшов своє застосування в сфері аерокосмічного моделювання. Його використання в смартфоні забезпечує апарату вищий клас захисту. Є сенс згадати про олеофобним покриття, яке ще краще допомагає захиститися від шкірного жиру, який залишається на екрані після проведення голосування стосовно неї навіть чистими пальцями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *