Биметаллический радиатор

Біметалічні радіатори
Біметал успішно конкурує з іншими популярними матеріалами, часто використовується для виробництва агрегатів, що функціонують в системах опалення. У нас купить биметаллический радиатор.

Біметалічні батареї: основні види
Виробники пропонують біметалічні радіатори різних типів. Існують монолітні батареї, які коштують досить дорого, рідко зустрічаються у продажу, являють собою сталевий каркас з оболонкою з алюмінію, можуть витримувати тиск до 100 атмосфер.

У деяких моделях біметалічних радіаторів сталлю посилені тільки вертикальні канали. Ціна таких батарей істотно нижче, ніж монолітних, агрегати характеризуються високим рівнем тепловіддачі. Серед недоліків моделей – висока чутливість до корозії при контакті з теплоносієм.

Переваги опалювальних агрегатів з біметалу
Біметалічні радіатори опалення зовні нагадують алюмінієві, однак наявність спеціальних сталевих вставок з нержавіючої сталі всередині забезпечує додатковий захист від шкідливих речовин, які можуть міститися у воді, збільшує термін їх експлуатації 20 років.

Серед інших плюсів таких пристроїв необхідно виділити:

високу міцність і стійкість до гідроударів-корпус радіатора може витримувати тиск 40 атмосфер;
економічність-наявність в конструкції звужених каналів подачі води забезпечує оптимальне поєднання витрати енергоносіїв і теплової інертності;
презентабельність – біметалічні радіатори відмінно вписуються в будь-який інтер’єр;
невелика вага, який спрощує транспортування агрегатів, скорочує час їх монтажу з використанням кронштейнів.

Недоліки біметалічних батарей
Біметалічні радіатори мають не тільки переваги, але також недоліки, проте їх не так багато. Один з них – досить висока вартість агрегатів. Також не виключена можливість перегріву в місцях неякісного з’єднання секцій.

Від вірного вибору батарей залежить комфорт мешканців будинку або співробітників офісу, їх самопочуття і працездатність, стабільність і термін роботи системи опалення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *