букмекерский рейтиг

Сучасному беттеру надзвичайно пощастило, оскільки він має можливість вибрати відповідну контору серед декількох сотень варіантів. Для того щоб визначитися, в якій букмекерській конторі краще грати, необхідно відповісти на кілька питань:

З якою метою збираєтеся робити ставки? Якщо в пріоритеті добре провести час, підігріти інтерес до перегляду матчів і отримати заряд адреналіну, то навряд чи варто особливо турбуватися про відсоток маржі букмекерської контори. Щоб дізнатися детальніше, натисніть тут. Ну а якщо головна мета-отримувати прибуток від ставок, то тоді варто уважно вивчити цей компонент і зупинитися на букмекері з високими коефіцієнтами.
На який вид спорту укладаєте парі? Прийнято вважати, що широка лінія – це дуже важливо. Насправді важливо лише те, щоб в ній добре висвітлювався цікавить гравця вид спорту, а все інше не має значення. Любите ставити на футбол? Значить, загляньте в лінію і оцініть її.
Якому типу ставок віддаєте перевагу? Те ж саме можна сказати про розпис спортивних подій. У більшості випадків беттер має певний стиль гри і стратегію, які включають 2-5 типів ставок. Подивіться, чи представлені в розписі потрібні вам типи парі.
Ставите в пре-матчі або лайві? Ставки до початку події та ставки в режимі реального часу-це дві різні історії. Часто так буває, що інтернет-БК має дуже хороший пре-матч і огидний live з низькими коефіцієнтами і мізерною розписом. А може бути і навпаки. Обов’язково зверніть увагу на це.
Граєте з комп’ютера або телефону? Солідними веб-сайтами поважаючі себе компанії давно обзавелися, а ось якісні мобільні додатки не все ще розробили. Отже, якщо плануєте ставити з телефону-переконайтеся в наявності сучасної мобільної версії.
Зробимо акцент на тому, що кожен вибирає оператора під себе. Те, що для одного – ідеальний вибір, для іншого – невідповідний варіант. Букмекерської контори, яка б задовольняла запити абсолютно всіх гравців світу, апріорі не може існувати. Необхідно вивчити головні критерії і зважити все, щоб зрозуміти, в якій онлайн букмекерській конторі краще робити ставки.

Основні параметри оцінки:
Наявність офіційної ліцензії, що дає право приймати ставки онлайн. Наявність Ліцензії є гарантією дотримання компанією своїх зобов’язань, у тому числі – фінансових.
Розпис матчів. Кращі БК пропонують своїм користувачем багате розмаїття ліквідних ринків, намагаючись перевершити в цьому конкурентів. Додатковий плюс в очах беттерів-наявність ставок на статистичні показники.
Рівень маржі і коефіцієнтів. Один з ключових показників, на який звертають увагу досвідчені гравці. Зазвичай для оцінки маржі по БК аналізуються котирування в лініях на футбол, теніс, хокей і єдиноборства. Чим нижче значення маржі, тим вище коефіцієнти.
Якість Live розділу. Всі лідери російського і зарубіжного беттінг ринку супроводжують лайв-події інфографікою і прямими відеотрансляціями. Також експертами оцінюється рівень маржі / коефіцієнтів, рух котирувань і час закінчення прийому ставок на поточні події.
Функціонал сайту. Ключові ознаки якісного майданчика для ставок-інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, логічне розташування елементів меню і висока швидкість завантаження сторінок. Додатковий плюс в очі беттеров-наявність мобільної версії сайту і офіційних додатків для iOS і Android.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *