Часы

Перед вами знамениті командирські наручні годинники. Жива легенда, годинник, що стали таким же символом СРСР, як автомат Калашникова або матрьошка. У нас найкращі russian watches.

Історія командирських почалася в 1965 році, коли Міністерство оборони тоді ще Радянського Союзу замовило Чистопольському годинниковому заводу Схід велику партію пилонепроникних протиударних годинників для свого комскладу.

У Радянській Росії все, що було пов’язано з військовими або спецслужбами, носило відтінок престижу і елітарності. Практично не доступні у вільному продажу, командирські не стали винятком — вони завжди були предметом заздрості і гордості, символом приналежності до великої червоної машині. Це преміальні Годинники, їх дарують, вручають, ними нагороджують. Про них складають жарти, командирський годинник зустрінуться вам на десятках сторінок сучасної російської художньої літератури, ви кожен день бачите їх володарів по телевізору і на вулиці. Коли після падіння Радянського Союзу на російський ринок хлинули товари найвідоміших світових виробників, ці механічні годинники перестали бути статусними, але тут на перший план вийшли інші їх якості, завдяки яким популярність марки навіть виросла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *