детская стоматология

Наш центр став найкращим місцем для лікування зубів у дітей. Цього ми домоглися підібравши команду досвідчених фахівців, сучасного обладнання та використання новітніх методів і матеріалів. Лікування дітей в клініці проводиться за міжнародними протоколами. Ведеться найсуворіший контроль стерильності використовуваного інструментарію. У нас лучшая детская стоматология.

Наші лікарі-це підготовлені, відповідальні, компетентні фахівці, які люблять свою справу і цінують комфорт і здоров’я своїх маленьких пацієнтів.

Наш інтер’єр опрацьований дизайнерами для того, щоб діткам було цікаво і затишно знаходиться тут. Розмальовані художником стіни, ігровий куточок з бізібордом, мультфільми та подарунки. Все це для відволікання і розваги малюків.

Ми намагаємося зробити лікування максимально комфортним для кожної дитини. Підбирається індивідуальний план лікування. Доктор шукає підхід до дитини. Використовуються сучасне місцеве знеболювання

Клініка має ліцензію на проведення лікування в седації ( медикаментозному сні, наркозі). У штаті є своя анестезіологічна бригада. Наші дитячі анестезіологи-професіонали високого рівня які відповідають за безболісне і комфортне лікування зубів малюків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *