flashlights

Коли прийшов час освітлювати ніч, хороший best flashlights є обов’язковим для побутових наборів для надзвичайних ситуацій. Одне з ваших головних міркувань повинно полягати в тому, чи хочете ви, щоб модель працювала на одноразових або перезаряджаються батареях — перша, як правило, дешевше, і вам ніколи не доведеться чекати перезарядки, але використання останньої означає, що ви не будете возитися для ще одного набору АА кожні пару тижнів.

Ще одним важливим фактором при покупці є яскравість. Хоча один із способів оцінити це-скільки люменів має ліхтарик, експерти відзначають, що і інші фактори, в тому числі відстань і інтенсивність променя, також впливають на яскравість ліхтарика. Тим не менш, люмен може бути зручним способом порівняти ліхтарики на перший погляд.

Не забувайте також враховувати фактори способу життя, наприклад, чи хочете ви що-небудь досить компактне, щоб вмістити його в кишені або пристебнути ремінь, або перебуваєте ви поруч з водою або перебуваєте під дощем і хочете ліхтарик, який може витримати потоп. Ми провели дослідження, щоб знайти кращі ліхтарі на ринку, щоб ви могли знайти відповідний для ваших потреб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *