Ford

Арнаутська вулиця все ще існує, ось тільки всі «контрабандні» виробничі потужності давно з’їхали в напрямку Китаю.

Отже, як же все-таки відрізнити контрафактні гальмівні колодки від справжніх, оригінальних колодок Ford?

Для початку, наведемо ряд фотографій зі зразками «продукції», переслані нам однією організацією, що працює на території України, і пропонує цю саму» продукцію » оптом всім зацікавленим бажаючим. Чому дорожчають запчастини? Власне, так ми вирішили озаглавити нашу сьогоднішню статтю. Грошове питання завжди хвилює будь-якого покупця, особливо якщо рік потому, після покупки. Для того, щоб визначитися з тим, в яких відносинах складається торгова марка Motorcraft з компанією Ford. У цій статті ми не хотіли вдаватися в випадки з життя, але заради образності розповіді, необхідно навести приклад. Напевно, багато хто з наших читачів стикалися з тими. нашому магазині. Детальніше на http://vse-zapchasti.od.ua/ford-market/ford-focus-c-max-2003-2011.

Про те, що у нас кращий вибір запчастин на складі? Так, з запчастинами марки Ford ми постаралися скласти свій склад таким чином, щоб у нас було близько 90% найбільш часто затребуваних запчастин при ремонті автомобілів Ford, випуском після 2000 року. А що до всього іншого, то повірте, тримати на складі близько 400000 унікальних позицій (саме стільки зараз налічує прайс-лист європейського підрозділу Ford) — не здатний ніхто, крім самого Ford (між іншим, у нього це теж не завжди виходить). А якщо додати до цієї кількості ще й склади Mercedes, BMW, Audi, VW, Land Rover, Jaguar, Volvo… і багатьох інших брендів, за якими у нас також є пропозиції з відмінними цінами… Тому і існує термін поставки близько 1,5 тижнів.

Про багато способів оплати, включаючи і оплату через термінали? ЕКА небач… Таке є і в інших хороших інтернет-магазинах. Ну а те, що ніякої передоплати не треба, якщо товар знаходиться у нас на складі, або в разі, якщо деталь замовна — розмір передоплати вибираєте ви самі, так це тільки для поліпшення наших взаємин.

Про швидку доставку по Україні? Так це спасибі транспортним компаніям, які, дай Боже їм здоров’я, відвезуть за пару днів що хочеш, і куди хочеш.

Про нашу компанію в цілому? Скажемо вам одну річ: ми-є (контакти та адреси почитайте в спеціальному розділі ), всерйоз і надовго, а отже, нам важлива наша репутація. Тому, ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *