Фуршет

Фуршет — це те, що вам потрібно. фуршет — це друга за популярністю форма кейтерингу. Особливістю фуршету є зручна подача страв, що дозволяє гостям самим вибирати закуски. Фуршет доповнить корпоративну вечірку, презентацію проектів, виставку і ділову конференцію. Насолоджуватися шампанським під різноманітну і смачну закуску найкраще стоячи, саме в цьому полягає основна відмінність кейтерингу та фуршетів від ділових обідів, банкетів і барбекю.

Наші професіонали допоможуть вам у виборі меню. Зазвичай на фуршетах прийнято їсти і пити стоячи, з цього випливає, що на столах, в основному, присутні холодні закуски: канапе, тарталетки, а також напої. З урахуванням ваших побажань і переваг ваших гостей ми допоможемо вам вибрати страви і напої, вишукано оформимо їх, а також ми можемо надати тематичні меню.

Наші кухарі приготують для вас ціле асорті з гарячих і холодних закусок, а також ви зможете вибрати з безлічі десертів, напоїв і канапе — саме ті види, які будуть відповідати вашим потребам і побажанням. Наша компанія пропонує широкий асортимент страв для будь-якого бюджету. Також наші фахівці допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість їжі, напоїв, посуду, столових аксесуарів і, якщо є необхідність, меблів для вашого торжества. Організовуючи фуршет за допомогою кейтерингу, ви отримаєте чудовий результат, адже довіряючи кейтеринг обслуговування свого заходу професіоналам, — ви приречені на успіх!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *