газ на авто

Ми звикли заправлятися бензином. Але високі витрати на заправку змушують задуматися про економію, особливо якщо машина щільно пов’язана з вашою діяльністю. Тут і з’являється можливість інвестувати в обладнання з переведення на газ і економити на кожній заправці. У нас найкраща газ на авто цена.

Експерти в галузі газової промисловості вірять, що через рік-два на газу буде їздити п’ята частина автомобілів у світі. Давайте назвемо основні переваги і недоліки переведення автомобіля на газ.

Плюси перекладу на газ
Перерахуємо переваги, які отримує власник автомобіля після установки ГБО.

Заправка в два рази дешевше. Так скраплений нафтовий газ в середньому в 2017 коштував вісімнадцять Рублів, в той час як 95 бензин обійшовся б в тридцять сім рублів.

Знос двигуна менше. Двигун працює плавно і тихо на зрідженому газі, так як суміш пропану з бутаном горить в циліндрах двигуна довше. Знижується навантаження коленвала і циліндро-поршневої групи.

Автономний пробіг більше. Газова система живлення автомобіля не виключає бензинову. Бензинова залишається в повній мірі, але до неї додається запас газового палива. При цьому відстань, яку автомобіль може пройти без дозаправки збільшується до двох разів.

Вихлоп стає чистішим. Склад зрідженого нафтового газу чистіше, в ньому немає таких шкідливих добавок як свинець і сірка. У деяких країнах власники ГБО платять менше податків за свої автомобілі.

Ресурс двигуна збільшується. За рахунок меншого навантаження на мотор, викликаної великим октановим числом газу, клапани, свічки і поршні менше зношуються. Експерти називають збільшення терміну експлуатації двигуна на Пробіг до двохсот тисяч кілометрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *