Горящие туры

Горящие туры – це тури, за яким дата вильоту на курорт призначена на найближчі 2-4 дні, за рахунок чого їх можна придбати за значно зниженими цінами. По суті, палаюча путівка нічим не відрізняється від звичайного туру, крім дати вильоту і вартості, чим приваблює багатьох туристів, які планують відпочинок.

Чому з’являються гарячі пропозиції?
Велика кількість вільних місць в літаку або готелі, які, згідно з договором, з авіакомпанією або готелем туроператор викупив заздалегідь. Бажаючи компенсувати свої витрати, туристична фірма знижує вартість путівки. Іноді ціна туру може бути нижче його собівартості, що дозволяє туристу значно заощадити на відпочинку.
Покупець відмовився від подорожі незадовго до вильоту. Таким чином компанія намагається продати путівку іншому туристу, щоб уникнути виплати штрафів перевізнику або готелю. Ми пропонуємо вам, найкращі горящие туры.
Ціна на гарячі тури з України зазвичай знижується на 20-30%, однак іноді путівка може бути і в половину дешевше її звичайної вартості. Такі пропозиції розкуповують дуже швидко, тому важливо встигнути його забронювати.

Як підібрати гарячий тур
Якщо ви плануєте відпочинок по палаючій путівці, пропонуємо ознайомитися з порадами, які допоможуть правильно підібрати пропозицію зі знижкою і уникнути можливих розчарувань.

Сплануйте відпустку заздалегідь і складіть список бажаних напрямків. Це дозволить вам мобілізуватися і в «потрібний» момент швидко купити підходящий гарячий тур, без витрати часу на роздуми.
Найчастіше пропозиції з’являються в популярні курортні напрямки-Туреччину, Єгипет, Шрі-Ланку, Таїланд, ОАЕ і Грецію. Гарячі путівки з України до візових країн, а також на елітні курорти – Мальдіви або Домінікану зустрічаються набагато рідше. Будьте готові розглядати відразу кілька країн для відпустки, це збільшить шанси підібрати вигідний варіант згідно з іншим вашим вимогам і купити путівку.
Визначтеся з бюджетом, який ви готові витратити на придбання палаючого туру. Об’єктивно оцінюйте співвідношення ціни з рівнем пропонованого готелю і розмір знижки. Найбільш затребувані путівки в чотиризіркові готелі. А пропозиції у фешенебельні п’ятизіркові готелі спочатку мають високу стартову вартість, тому не варто розраховувати на придбання такого туру за мінімальною ціною.
Зверніться в перевірене туристичне агентство. Це дозволить прискорити процес підбору палаючого туру. В» Поїхали з нами «працюють професійні менеджери з туризму, які швидко підберуть вигідний варіант з кращим співвідношенням» ціна-якість » згідно з вашими побажаннями. При покупці путівки уважно ознайомтеся з договором, варто також враховувати, що при покупці гарячих турів потрібна повна передоплата.
Будьте напоготові. Зібрані валізи і стовідсоткова готовність до вильоту в день придбання путівки-головна умова вдалої поїздки за палаючою ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *