эндоскопия двигателя

Збираєтеся купити новий автомобіль? Або вибираєте свого першого в житті залізного коня? А може бути, вирішили зробити розкішний подарунок дружині або, скажімо, закінчила школу дитині? Нічого з перерахованого вище-просто ви любите свій власний автомобіль і дбайливо про нього дбаєте? Відмінно: в будь-якому випадку така процедура, як перевірка автомобіля ендоскопом є для вас актуальною. У нас найкраща эндоскопия двигателя.

Чому саме ендоскопом? Адже є більш прості методи перевірки стану двигуна? Зрозуміло, у вас є право вибору. Однак ми впевнені: на нашому сайті не міг виявитися випадковий користувач – якщо ви читаєте цю статтю, ви – справжній любитель і цінитель автомобілів. А справжній автолюбитель завжди вибирає для своєї машини найкраще. Ендоскопія двигуна на порше Каєн часта процедура.Дуже часто доводиться дивитися стан циліндрів на двигуні восьми циліндровому. Двигун на Porscshe Cayenne 955/957 дуже чутливі до якості масла і до режимів експлантації.

В першу чергу страждають циліндри вони покриті нікасіловим напиленням на них утворюються так звані задираки. Утворитися задираки можуть від поганого масла, неякісного бензину, перегрів двигуна, огресівная їзда або Пробіг більше 100тисяч км.двигун зроблений таким чином щоб після 100тис км він начел поджірать масло і авто власник свого Порше Каєн пішов і купував новий Порше Каєн.

Які перші ознаки що на вашому автомобілі задираки:

По-перше він починає більше їсти масло і з часом починається цокання. Нас лух складно визначити задираки це чи ні тому потрібна ендоскопія двигуна на Porshe Cayenne.

Як проводитися перевірка двигуна ендоскопом?

Ми знімаємо котушки запалювання, викручуємо свічки і засовуємо в циліндр камеру з дзеркалом хорошої якості ,через яку видно стан циліндрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *