Ламинат

Ми раді запропонувати вам повну лінійку ламінованої підлоги, кращого за всіма характеристиками: від технології виробництва до термінів гарантії. Для внутрішнього шару використовуються деревоволокнисті матеріали. У нас найкращій Ламинат в Алматы.

Ламінат являє собою багатошарове покриття, з декоративним шаром під прозорим захисним шаром. Це покриття набуло популярності з багатьох причин, в числі яких той факт, що

Укладання ламінату
являє собою ПРОСТОТУ і легкість в установці і обслуговуванні в порівнянні з традиційними дерев’яними покриттями. Важливим є те, що ламінат має значно меншу вартість і не вимагає значної майстерності в установці, як альтернативні підлогові покриття.

Упаковка ламінату

являє собою стандартний картонний бокс невеликих розмірів, що дуже зручно до транспортування в порівнянні з іншими підлоговими покриттями.

Можна назвати ламінат «золотою серединою» від деревних порід або керамічних плиток до вінілового покриття. Якщо ви хочете бачити «дерево» під ногами, але не хочете возитися з ескплутацією (адже натуральні дерев’яні підлоги потребують ретельного обслуговування, включаючи віск і мастику), то в цьому випадку рекомендуємо віддати перевагу саме ламінованому покриттю! Воно зможе протистояти високим каблукам або ніжкам стільців, кігтям собак та інших домашніх вихованців або агресивним пролитим рідинам.

Нові технології виробництва і обробки, нові види замкових З’ЄДНАНЬ не тільки значно полегшили установку і експлуатацію, але дали абсолютно нові види покриттів, візуально і на дотик не помітні з справжнім натуральним дерев’яним паркетом. Наприклад дуже оригінально виглядає

ламінат з тисненням під дерево.
А довговічність і зносостійкість є ще одним потужним фактором на користь ламінату. Це характеризує так званий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *