Отели Львов

Львівський оперний театр (пр. Свободи, 28). Овіяний легендами символ театрального Львова, де виступають всесвітньо відомі оперні виконавці. Поглянути на вишукане внутрішнє оздоблення можна і просто на екскурсії по театру, але щоб отримати повне уявлення про одне з улюблених місць городян, краще сходити на оперу (квитки від $ 10). Навколо театру завжди кипить життя, а тому тут часто збираються люди, проходять ярмарки і невеликі фестивалі. Ми розповімо де можна зупинитися, та вибрати кращі номери отеля центр львова.

Від Опери відходить святковий і багатолюдний проспект Свободи. Тут ти відчуєш сильний контраст з маленькими вуличками старого міста: розмах, великий простір, багато машин і людей, вуличні вистави, ярмарки, сувеніри та кафе на будь-який смак.

Стрийський парк – Стрийська) — один з найкрасивіших парків Західної України, де можна покататися на велосипеді, погодувати білок і лебедів, помилуватися ставками і фонтанами або просто загубитися на час серед безлічі стежок. Якщо тобі хочеться тиші, спокою і свіжого повітря, прямуй прямо сюди.

Старовинні скульптури, стародавні каплиці, роздуми про відомих і талановитих людей та їхні долі в історії – якщо шукаєш натхнення, то обов’язково відвідай Личаківський цвинтар (Мечникова, 33), більше схожий на парк-музей під відкритим небом, ніж на цвинтар у звичному розумінні цього слова.

Недалеко від Личаківського кладовища є ще одне місце must-see-Шевченківський гай (Чернеча Гора, 1), він же музей під відкритим небом. Це щось на зразок Київського Пирогово, тільки в рази колоритніше, тому що з помітною педантичністю тут відтворені не тільки екстер’єр і інтер’єр хат і культових споруд українців, дерев’яні містки, колодязі, овини, стайні, тини і т.д., а й неймовірний ландшафт Карпат. У будівлях музею постійно проходять виставки, в загонах пасуться овечки, а по вихідних місцеві умелиці пригощають туристів наливками. Вхід до музею-символічні $ 0,8.

За родзинками Львова вирушай на вулицю Тарковського, вона ж Фелліні, а ще у неї є 4 інших назви. А все тому, що п’ять років тому під час фестивалю «КіноЛев» народилася традиція – щорічно додавати вулиці нове ім’я на честь того, кому присвячений фестиваль. Шукай це місце на архівній, ближче до Староєврейської.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *