Мебли

ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «меблі ПРОСТО» на меблевому ринку існує і успішно розвивається більше 15 років. Ми йдемо в ногу з часом, використовуючи у виробництві нові технології і рішення, намагаємося підтримувати на складі асортимент сучасної і класичної меблів.

Найнижчі ціни в Одесі на корпусні меблі обумовлені тим, що ми працюємо без посередників, купуємо меблі оптом зі знижками на самих фабриках, використовуємо власний транспорт. Ми пропонуємо купити меблі в Одесі недорого. Тому ми цілком конкурентноздатні, і можемо запропонувати Вам меблі за оптовими цінами. Деталі перейдя по ссылке.

В Одеському регіоні ми є представниками таких провідних меблевих фірм, як» Нова «(М. Тернопіль),» Світ Меблів » (М. Умань). Тісно співпрацюємо з «Сокме» (Львівська обл.), «Гербор» (Волинська обл.), «Sleep & Fly» (М. Дніпропетровськ) та ін.

Крім серійних корпусних меблів фабрик України Ви можете замовити виготовлення меблів в Одесі за індивідуальними проектами. Специлизация підприємства «Меблі ПРОСТО» — різноманітні кухні (МДФ, пластик, плівка ПВХ та ін) і шафи-купе (дзеркало, піскоструй, фотодрук та ін). Можемо виготовити й інші меблі за Вашими ескізами.

Замовні меблі виготовляються на сучасному імпортному обладнанні фахівцями зі стажем роботи. До Ваших послуг досвідчені дизайнери, замірники, технологи, менеджери, які проконсультують Вас, складуть проект і прорахують вартість майбутньої меблів.

Ми дорожимо ставленням кожного Нашого клієнта і партнера, тому докладаємо максимум зусиль, щоб Ви залишилися задоволені ціною, якістю і результатом нашої роботи.

Для оптових, постійних, а також нових партнерів передбачена система знижок, яка дозволить заощадити 3% — 5% Вашого бюджету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *