Мягкая кровля

Мягкая кровля в Алматы серії Джаз-це виклик всьому звичному, це поєднання краси і надійності. Стрункість прекрасних форм пробуджує почуття прекрасного і любов до мистецтва в душі кожного. Графічні лінії і багатошаровість створюють шедеври архітектури і підкреслюють їх неповторну індивідуальність. Гарантія на гнучку черепицю SHINGLAS серії ДЖАЗ — 30 років.

М’яка покрівля серії Джаз (ламінований) — продукт преміум класу, призначений для оригінальних дизайнерських рішень. Багатошаровий шинглас володіє підвищеною міцністю, вітро-стійкістю, довговічністю і надає покрівлі об’ємну структуру.

Наша компанія пропонує гнучку черепицю «SHINGLAS». Гнучка черепиця SHINGLAS виробляється на новітньому обладнанні: на заводі «Шинглас» (Рязань, РФ). Виробництво SHINGLAS сертифіковане за міжнародним стандартом якості ISO 9001: 2008 і може гарантувати споживачеві високу якість продукції. У нашому асортименті більше 30 видів черепиці різних форм і кольорів ( яскраво-червоного, соковитого зеленого, глибокого коричневого, благородного сірого, небесно синього, чорного і багатьох інших) а також їх комбінації з нанесенням природних тіней різними способами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *