настенные перекидные календари

Настінний перекидний календар-красивий і ефектний спосіб представити вашу компанію потенційним клієнтам, продемонструвати спроможність, надійність і солідність. У деяких областях навіть існує своєрідне змагання: чий Календар настінний перекидний краще. У нас найкращі настенные перекидные календари.

Головний показник якості, за яким можна оцінити перекидний настінний календар, календарі на люверсах і квартальні календарі — бажання клієнтів або партнерів повісити його у себе в офісі або вдома. З цієї причини до розробки такого календаря варто залучати професійних журналістів, фотографів або ілюстраторів.

При друку календаря перекидного настінного необхідно додатково замовляти оригінальну обробку, наприклад, гібридний лак, нестандартну висічку, металізовані фарби і персоналізацію. Це лише неповний перелік можливостей, які присутні в арсеналі Друкарні Вольф і які активно використовують досвідчені дизайнери.

Замовити такий календар на сайті не складе ніяких труднощів навіть для новачка. Вбудований конструктор дає можливість всього в пару кліків завантажити макет, здійснити оплату і отримати готовий продукт з доставкою в офіс або додому. Настінний перекидний календар може виглядати круто. Не обов’язково це повинно бути сумне, нудне «щось». Креативний дизайн, якісний друк .. і трошки магії поліграфії. Ваш корпоративний календар готовий.

Якщо вам потрібен подарунок друзям-візьміть яскраві фото, спогади, емоції + Print Market 🙂 — подарунок готовий.

Друк календарів в друкарні
У процесі виготовлення календарів, ми застосовуємо цифровий або офсетний спосіб друку. Спосіб друку залежить від тиражу.
Календар складається з 6 (7) перекидних листів, надрукованих на крейдованому глянцевому папері щільністю 170 г/м2. Барвистість друку-4 + 4 (повнокольоровий друк з 2-х сторін).
Підкладка календаря (7й або 8й лист), щільний білий картон, без друку-надає календарем «жорсткість» і не дає » згортатися»
Листочки календаря, скріплюються між собою на металеву пружину (білого, чорного або срібного кольору)
Пружина може бути по короткій (297 мм) або по довгій (420 мм) стороні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *