обмен webmoney

Взаємний обмін титульних знаків WM і готівкових (безготівкових) грошових коштів в секції WIRE Exchanger здійснюється між двома контрагентами через постановку заявок. У нас найкращій обмен webmoney.

Перший учасник проводить постановку заявки на обмін. Його контактна інформація доступна тільки адміністратору сервісу і автору зустрічної заявки після внесення ним страхового внеску. Після успішної перевірки балансу WM-гаманця, зазначеного при подачі заявки (з моменту перевірки балансу і до початку обміну на даному гаманці сума титульних знаків WebMoney не повинна бути менше: для учасника-відправника — розміру страхового внеску, для учасника-одержувача — суми обміну і розміру страхового внеску), відбувається її публікація в поточному списку обміну.

Другий учасник, який бажає здійснити обмін, виставляє зустрічну заявку, погоджуючись на умови, зазначені в обраній ним пропозиції. При успішному виставленні зустрічної заявки, відбувається автоматичний переказ коштів учасників обміну на спеціальний WM-гаманець сервісу. Учаснику-відправнику повідомляються банківські реквізити свого контрагента. Обидва учасники обміну отримують повідомлення про початок обміну по email і по внутрішній WM-пошті.

Далі учасник-відправник протягом двох банківських днів повинен відправити переказ за реквізитами учасника-одержувача і через сайт секції Wire.Exchanger підтвердити факт відправки переказу, повідомивши: суму переказу, дату і номер платіжного документа (платіжного доручення або квитанції Ощадбанку) і точне найменування банківської установи, звідки був проведений переказ. Другий учасник отримує повідомлення про відправку банківського переказу по email і по внутрішній WM-пошті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *