Pro window cleaning

Схоже, що в сучасному високотехнологічному світі єдиними небезпечними професіями залишаються співробітники поліції і фахівці зі знешкодження бомб. Однак куди більш приземлені професії потрапили в список найнебезпечніших.
Більшість людей не усвідомлюють, скільки професійних небезпек існує в світі. Те, що здається буденною і не дуже високооплачуваною роботою, може виявитися дуже небезпечним. Ось чому іноді прості послуги і продукти можуть коштувати дорожче, ніж ви очікуєте, так як ризик враховується у вартості. У нас pro window cleaning.
1. Працівники Лісозаготівель
Ці люди проводять свої робочі дні, працюючи з важкою технікою. Близько 100 лісозаготівельних робітників з 100 000 вмирають в США щороку. Крім важкої техніки, факторами ризику є погана погода і великі висоти.
2. Рибопромисловець
Коли справа доходить до заробляння грошей на риболовлю, це далеко не весело проводити час. Рибалки можуть зіткнутися з поганим спорядженням і штормовою погодою. Це друга за небезпекою робота в країні. Щороку, близько 80 американських рибалок з 100 000 вмирають під час роботи.
3. Робітники На Даху
Хлопці, які встановлюють і ремонтують вашу дах, роблять небезпечну роботу. Водоспади є основною причиною загибелі покрівельників. Погана погода і проблеми з обладнанням додають до статистики. Близько 47 з кожних 100 000 покрівельників помирають щороку.
4. трудівник
Фермери і скотарі проводили довгі години на сонці і під дощем. Вони мають справу з важкою технікою, що часто призводить до смертельних травм. Щорічно вмирає близько 27 з 100 000 сільськогосподарських робітників.
5. таксист
Бути в дорозі по кілька годин в день-важка робота, яка призводить до загибелі багатьох людей. Поганої погоди, пробок, і п’яних водіїв підвищити ризик аварії. Ці працівники також відвідують райони з високим ступенем злочинності. Близько 18 з 100 000 таксистів помирають щороку.
6. Очищувачі Вікон
Мийка вікон-дуже ризикована професія. Травми поширені, так як прибиральники працюють з технікою, в погану погоду і на висоті. Більшість фахівців з миття вікон захищені від стихій і падінь, однак, смертельні випадки все ж відбуваються. Близько 15 нью-йоркських склоомивачів падають щодня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *