Продаж б.у. авто

2015 рік почався для ринку б/у авто оптимістично. У січні 2015 відбулося загальне падіння продажів авто в 4,6 разів, при цьому частка б/у автомобілів зросла в 4,5 рази — до 41%. З 1,936 тис. продажу комерційних автомобілів, нових всього 271 авто, а 1,665 тис. автомобілів склали б/у авто, автовыкуп.
Лідерами продажів в січні в сегменті легкових автомобілів стали автомобілі марки Renault, а в сегменті комерційних автомобілів і автобусів — марки Mercedes-Benz.
Андрій Длігач, аналітик «Адвантер Груп» прокоментував, що в 2014 році відбулося зниження самооцінки споживачів — 6% знизили свою оцінку з середнього класу на нижній. Тобто в поточному році вони відмовляться від автомобілів. 46% українців перебувають у стадії «зависання» — вони просто не витрачають грошей. Хоча гроші є – близько 124 млрд. гривень люди забрали з банків у минулому році, приблизно 75 млрд. доларів знаходяться у населення. Але люди не готові витрачати – половина сімей в Україні стали витрачати раціональніше. Крім того, все більше людей стали переключаються на більш дешеві марки, переходять на вторинний ринок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *