Регистрация компаний в панаме

Панама — південне держава Центральної Америки. Це уявний міст, що зв’язує Центральну Америку з Південною, а Тихий океан з Атлантичним. Незважаючи на невелику площу, це країна приголомшливих контрастів і надзвичайного різноманіття. Панама маленький «тропічний рай», куди не доходять урагани, що терзають країни Карибського басейну: залиті сонцем вулиці, нескінченні білосніжні пляжі, звивисті стежки заповідників і переливаються всіма кольорами веселки коралові рифи.

Панама — одна з найбільш популярних юрисдикцій в світі. Причина регистрация компаний в панаме полягає не тільки у виняткових фінансових і податкових вигодах, а й в тому, що, будучи демократичною республікою, зареєструвати компанію в Панамі буде дуже легко. Уряд пропонує особливу комбінацію грошово-кредитної і політичної стабільності, завдяки чому купити компанію в Панамі вигідно.

У Панамі строго дотримується територіальний принцип оподаткування: дохід будь-якого панамського підприємства з іноземних джерел повністю звільняється від податків. У Панамі офшорна компанія має право вести бізнес з резидентами Панами і інвестувати кошти в панамську власність будь-якого виду, але при цьому буде підпадати під оподаткування прибутку з місцевих джерел. Зареєструвати офшор в Панамі і не думати про податки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *