Салон «Жозефіна»

Салон «Жозефіна» надає своїм клієнтам масаж «Лотос», який таїть у собі елементи легендарних давніх технік японського шиатсу. Всі маніпуляції проводяться над вашим тілом, адже це эротический массаж. Щоб ви відчули справжню насолоду і повну гаму почуттів, ніжні дотики виконуються теплими і м’якими долонями і подушечками пальців.

Головна мета сеансу – отримання найвищої точки сексуального збудження і досягнення неземного насолоди за допомогою ласк і масажу, що поєднує ніжні і приємні звуки, аромати і зорові відчуття.

«Лотос» відрізняється від інших видів тим, що майстер з самого початку робить масаж своїм оголеним тілом. Умілі дотику до окремих частин тіла дозволять вам випробувати багаторазовий оргазм.

Перед початком сеансу необхідно прийняти теплий душ. Мета масажу — пробудження пристрасті і сексуальності.

Під час водної процедури звучить чарівна і ніжна мелодія, витончена дівчина демонструє елементи стриптизу, допомагаючи повністю розслабитися. Все це допомагає вам налаштуватися і підготувати свідомість і тіло до сеансу. Ніжно погладжуючи тіло в теплій воді, пестячи кожну частинку, дівчина готує вас до нових відчуттів. Гармонія її рухів, ніжність шкіри, чуттєве дихання дарують незабутнє задоволення. Ви можете поділитися з нею своїми фантазіями і бажаннями, дати волю своїй уяві і милуватися дівчиною, що танцює лише для вас. Ця частина сеансу важлива і шалено приємна.

Після цього ви відправляєтеся в кімнату, де безпосередньо буде проходити масаж. Кожен елемент кімнати підсилює насолоду від м’яких дотиків дівчата: розслаблююча мелодія, аромамасла, ліжко.

Майстер чуттєвими рухами розтирає масло, її теплі долоні плавно ковзають по плечах, грудях, опускаючись з кожною миттю все нижче до живота, а потім до ніг. Її рухи ніжні, пристрасні і м’які. Її живіт ритмічно ковзає по вашій грудях, а груди цілеспрямовано рухається вниз до стегон, здійснюючи фантазії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *