Снятие проклятий

Зняття порчі й пристріту можна проводити народними способами самостійно, як робили люди в старовину. Всі ми начебто атеїсти. Тільки коли «смажений півень» гарненько клюне, відразу згадуємо про Бога, молитвах, мчимо до церкви ставити свічки, та Святої водиці набрати — аби тільки біду відвести! Чи я не маю рації?

Зняття порчі й пристріту

Для відновлення здоров’я всі засоби хороші, якщо вони допомагають! Тому я поділюся народними знаннями, ніж люди лікувалися з давніх-давен. А ви, друзі мої, самі вирішуйте, чи потрібні вам вони.

Снятие проклятий й пристріту народними способами, обрядами, молитвами
У попередній статті ми вже розглянули народні методи як визначити, чи є на людині пристріт і псування, самостійно. Тепер ознайомимося зі способами позбавлення від них.

Як зняти пристріт
Предки наші були набагато мудріші нас, науковими знаннями вони не володіли, однак примічали, які дійства допомагають здоров’я зберегти, так від злобного умислу позбутися.

І помітили вони насамперед магічне і очищаючу дію природної води. Тому при будь-якому нездужанні йшли купатися в проточній воді річок, струмків, природних джерел. Така вода від пристріту очищала, та здоров’ям і природною енергією наповнювала — згадайте будь-яку народну казку або билину.
У наших же міських умовах для зняття пристріту прекрасно допомагає контрастний душ. Ванни для цих цілей не підходять — вода повинна бути проточною, щоб забирати й переносити негатив.
Прекрасно знімає пристріт російська лазня з хорошою парилкою — багатовікової народний спосіб від усіх фізичних і душевних хвороб — і обливання холодною водою (цей метод широко пропагував Порфирій Іванов).
Найпростіший і найдієвіший спосіб позбавлення від негативної енергетики, досліджений і доведений ученими: частіше широко розкритими очима дивіться в синє небо, уявляючи, що цілюща енергія Всесвіту через очі вливається в ваше тіло, а негативна витісняється назовні. Так відновлюються порушені зв’язки мозку з внутрішніми органами, організм повертається в стан гармонії, поліпшується здоров’я.
Якщо відчуваєте симптоми пристріту, вирушайте на прогулянку до дерев. Знайдіть те дерево, яке зазначено в вашому гороскопі, обійміть його і так постійте, просячи у дерева допомоги, позбавлення від негативу і зміцнення здоров’я. Самі переконаєтеся, наскільки це простий і дуже дієвий спосіб.
Сильні емоції, бурхливо проявляються у вигляді сміху або сліз, теж очищають. Тому більше смійтеся. А хочеться плакати — ревіте, не стримуючи себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *