Сварочный аппарат

Інверторні зварювання відрізняються від інших типів зварювальних апаратів принципом роботи. Головна їх особливість полягає в тому, що зварювальний інвертор перетворює високочастотну змінну напругу в постійний струм, подаючи його на випрямний блок. У нас ви підбирете для себе найкращій Сварочный аппарат. Це популярне обладнання, яке забезпечує високий темп роботи і володіє технічними характеристиками, придатними для більшості завдань при будівництві. Вибір в цій категорії представлений двома класами зварювального обладнання:

SAB-апарати, які підійдуть для будинку, будівництва або при ремонті машини. Вони компактні і будуть зручні при роботі. Гарантія на ці зварювальні апарати — 3 роки.
MMA (Manual Metal Arc) — професійне обладнання зі збільшеним циклом роботи, яке варто придбати для використання в промислових масштабах і на виробництвах. Його можна застосовувати навіть для різання металу до 14 мм.Гарантія на моделі MMA становить 5 років. Їх вартість вище, ніж у SAB за рахунок більшої потужності. Всі апарати надійно захищені від перегріву і короткого замикання. Деякі пристрої мають дисплей, що показує поточну напругу-це дозволяє точніше регулювати силу струму зварювання при роботі. Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача. Кабелі маси і утримувача електрода довжиною 2,5 і 3 м відповідно ще більше спрощують роботу, розширюючи робочий радіус зварювання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *