табак для кальяна

Перед покупкою такої важливої ​​частини церемонії куріння кальяну, як тютюн, потрібно звертати увагу на якість виготовлення. Ми пропонуємо купить табак для кальяна Якщо ви хочете вибрати кращий тютюн для кальяну існує кілька основних параметрів:

Наявність смол — має бути 0%;
Консистенція — м’яка, липка. Навіть через пакувальну плівку потрібно бачити, що кальянний тютюн вологий, склеєний. Він складається зі шматочків фруктів, патоки, меду, нарізаних дрібно листя;
Відсутність «палиць» — кращий тютюн для кальяну повинен мати більш однорідну структуру. Наявність в ній цілих гілочок, паличок і листя говорить про низьку якість і неможливості отримати справжнє задоволення від куріння.
Сучасні типи кальянного тютюну бувають зі смаком популярних і екзотичних фруктів, ягід і сумішей. Зустрічаються види з ароматичних трав. Наявність ароматизаторів та консервантів у складі тютюну не суперечить правилам. Вони не впливають на організм при палінні, а додані для того, щоб надати насичений аромат і зберігати тютюн довше.

У нас тільки найкращий тютюн для кальяну!
Асортимент каталогу дозволяє кожному купити тютюн для кальяну Київ на будь-який смак. Упаковки малого розміру зручніше брати, якщо ви хочете відчути нові смаки, продегустувати їх. Пачки з великою вагою підійдуть краще курити один і той же вид постійно.

В інтернет-магазині ви можете купити тютюн для кальяну в роздріб або купити кращий тютюн для кальяну таких марок:

Al Fakher;
Al Fakhamah;
Fumari;
Alchemist Blend;
Social Smoke;
Nakhla;
Alnuma;
Afzal;
Al Ajamy Gold;
Dark Side;
Serbetli;
Tangiers;
StarBuzz;
Тютюн ручної роботи, в якому смак і аромат підбираються індивідуально.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *