торт

Красивий і якісний торт на замовлення – бажаний гість на будь-якому торжестві. Ми готові запропонувати наші послуги з виготовлення та доставки по Санкт-Петербургу тортів, капкейків, тістечок на замовлення будь-якої складності. Наш досвід в даній сфері становить більше 12 років. У нас найкращій торт заказать. За весь час активної і старанної роботи ми здобули бездоганну репутацію, яку успішно продовжуємо підтримувати донині. Ми завжди раді новим замовникам, а також постійним клієнтам, і з радістю прикрашаємо нашими десертами Ваші численні, різноманітні свята кожен день. У нас ви можете завжди замовити розкішний торт на своє свято недорого, просто, а результат перевершить всі ваші очікування!

Замовити торт у нас-зручно і зовсім не складно. Для полегшення процесу підготовки до свята ми пропонуємо для Вас доступний сервіс-сайт з тематичними каталогами і можливістю оформлення заявки прямо через Інтернет. Вам не доведеться нікуди їхати, стояти в пробках, витрачати свій дорогоцінний час і відкладати важливі справи. У будь – який час ми запрошуємо вас ознайомитися з різноманітними і численними каталогами кондитерських виробів, щоб в спокійній і комфортній обстановці прийняти вірне рішення-вибрати найкращий і найсмачніший торт на замовлення на свято в СПб.

Наша унікальна послуга-торт на замовлення»під ключ». Ми не пропонуємо доплати на кожному кроці, а відразу готові запропонувати для наших клієнтів доступні ціни на кондитерські вироби – від 1500 рублів за 1 кг.причому, в цю вартість вже включені всі послуги з вибору дизайну, начинки і прикраси торта. Простіше кажучи, у нас можна замовити шикарний торт «під ключ» відмінної якості за доступною ціною. Додатково ви можете замовити у нас доставку солодощів додому по Санкт-Петербургу, яка працює швидко, надійно і акуратно доставляє найрізноманітніші торти на замовлення прямо на ваш захід.

Ми готові прийти на допомогу з будь-яких питань! Якщо в процесі замовлення виникли труднощі, ви завжди можете зв’язатися з нами по телефону, вказаному на нашому сайті. На деякі популярні питання, які часто виникають у клієнтів, ми дамо відповіді прямо зараз.

Як визначитися з вагою торта? Ви активно займаєтеся організацією святкового торжества, і тут постає питання про торт, його вазі і розмірі. Зазвичай вага кондитерського виробу безпосередньо залежить від кількості запрошених на захід гостей і від бюджету свята. В середньому вважається, що на одну персону йде 120 – 150 г десертної страви. Якщо ви збираєтеся замовити торт, то кількість гостей множите на прийнятий норматив і для вірності додаєте ще кілька порцій (на ваш розсуд). При наявності можливості ви можете цей норматив коригувати за своїм бажанням, іноді може бути розраховано навіть до 250 г на людину. Оскільки торт замовляють вже після складання основного меню, то з цим питанням проблем виникнути не повинно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *