Відкатні ворота з дерева

Компанія Укрінтермет — український виробник конструкцій з металу для приватного і промислового користування. Почавши діяльність в 2005 році з виробництва в’їзних воріт, і поступово розширюючи свою спеціалізацію, сьогодні ми проектуємо, виробляємо і встановлюємо якісні та доступні вироби з металу.

Крім того, з початку своєї діяльності ми є офіційними дилерами виробників гаражних воріт і систем автоматичного управління.

Якщо ви вирішили замовити відкатні ворота, але не знаєте у кого? Так, і правда пропозицій на ринку Києва та Київської області дуже багато. Розібратися в тому, хто з постачальників зробить найбільш вигідну пропозицію, дійсно складно. Але, якщо ви вже на нашому сайті https://ukrintermet.com.ua то можете бути впевнені — ви на правильному шляху.

Власне виробництво

Всі типи в’їзних воріт і металеві конструкції ми виготовляємо на власному виробництві, не привертаючи для цього третіх осіб. Для наших Клієнтів даний факт є значущим, оскільки вони отримують:

гарантію якості кінцевого продукту. Ми не залежимо від постачальників і контролюємо якість виробництва наших виробів на кожному етапі
привабливу ціну. У вартість нашого продукту не входить посередницький інтерес
можливість приїжджати на виробництво в будь-який час і особисто бачити технологічний процес і стан виконання свого замовлення

Продукт, який не має аналогів

Комплектація воріт, які ми виробляємо, на сьогоднішній день є унікальною в своєму ціновому сегменті на ринку Києва та Київської області.

Откатные ворота из дерева (розсувні) набули неабиякої популярності завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду відданих солідність даної конструкції. Основні місця застосувань цих воріт — це приватні будинки, дачі, котеджі, заміські ділянки. Компанія Укрінтермет виготовляє і продає дерев’яні відкатні ворота власного виробництва в Києві і Київській області за доступною ціною. В основі наших воріт лежать спеціальні вологостійкі деревні породи що надають воротам привабливий вигляд і зберігають їх експлуатаційний термін довгий час.

Крім виготовлення та продажу розсувних дерев’яних воріт наша компанія Укринтермет також надаємо послуги з доставки та монтажу воріт під ключ. За бажанням замовника ворота можуть бути виконані з хвірткою всередині або вмонтованою поруч з основною конструкцією і укомплектувати автоматикою. Ворота можуть бути як повністю дерев’яними, так і мати металеву раму на яку наноситься дерев’яне облицювання.

 

Переваги розсувних воріт з дерева

Одними з основних переваг дерев’яних конструкцій є їх незвичайна краса і міцність. Ворота з дерева універсальні і підійдуть по дизайну для облаштування як і приватного будинку так і заміської резиденції. Обладнуються ворота відкатними механізмами і фактично всі вироблені ворота є автоматичними мають електропривод.

Монтаж та встановлення дерев’яних розсувних воріт

Наша компанія Укринтермет виготовляє дерев’яні ворота під замовлення за індивідуальним замовленням з доставкою готової продукції на територію клієнта в Києві та Київській області, з подальшим монтажем і установкою готових конструкцій.

Також ми надаємо наступні додаткові послуги:

● Безкоштовний виїзд на об’єкт для консультацій з підготовки прорізів або інших технічних моментів.
● Підготовка отвору для монтажу воріт — бетонування заставної деталі (швелера) і установка металевих стовпів.
● Установка і налагодження автоматики для воріт.
● Заповнення кованими елементами верхньої або нижньої частини полотна воріт.

Більш детальну інформацію по комплектації, термінам робіт і цінам ви можете отримати від консультантів будь-яким зручним для вас способом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *